Let op: Recent zijn we met onze nieuwe website live gegaan. Ondanks dat we alles goed getest hebben, komt het misschien voor dat iets niet goed werkt. Of beter kan. Laat ons dat a.u.b. weten via info@hetrotterdamswarenhuis.nl of 010 3021555.

Bij De Rotterdamsche Oude zijn veel dingen lekker, maar stroop is wel een klassieker. Hij is lekker bij de borrel of gewoon op brood. De Combinatie met De Rotterdamsche Oude kazen is perfect, maar is ook heerlijk bij paté en vleeswaren!
Niet lullen, maar poetsen! Dat is precies waar we voor staan. En dat zie je terug in de kwaliteit van onze producten en werkwijze.
En je kan ons daar altijd aan houden.
Het Rotterdams Warenhuis – Rotterdamser wordt ’t nie…
Koekies bij ons? Jazekers…
Maar niet de soort voor bij een bakkie pleur. Het zijn kleine, tijdelijke tekstbestandjes. Handig, want zo hoef je niet steeds alles opnieuw in te vullen of te downloaden als je terugkomt. Dankzij die cookies snappen we ook beter hoe jij door onze site heen klikt en kunnen we de boel gebruiksvriendelijker maken. En ja, soms zetten we ze in voor marketing. Maar dat doen we pas als jij daar je zegen voor geeft. Geen zin in koekies? Dan kan je ze natuurlijk uitzetten. Alleen kan het dan zijn dat de site niet helemaal meewerkt.
Je winkelwagen is momenteel leeg!
Meldingen